Možnosti platby | Domintex

 
 
 
Domintex > Možnosti platby
 

Možnosti platby v E-shopu Domintex:

 

Platby se realizují v EURO nebo CZK podle toho, zda je zboží převzato na Slovensku nebo v České republice.

Obchod Domintex má sídlo na Slovensku, takže pro firmy se sídlem na Slovensku fakturujeme s DPH a pro zahraniční firmy, které jsou plátci DPH fakturujeme zboží bez DPH.

 

Platba kurýrovi v hotovosti při převzetí zboží:

Hotovostní platba při převzetí zboží od kurýra. Zákazník má možnost si zboží před zaplacením zkontrolovat, zda je správné, případně zda není poškozeno. Dopravce posílá ráno před doručením SMS, aby si zákazník mohl připravit potřebnou hotovost. Obchod posílá e-mail a SMS o odeslání den před doručením zboží.

Platba je vhodná pro všechny skupiny zákazníků.

 

Platba v hotovosti při převzetí zboží na provozu Toptrans ve vašem okolí:

Hotovostní platba na provozu Toptrans, vhodná pro všechny skupiny zákazníků. V pokladně e-shopu, po označení platby, vyberete z rolovacího seznamu vhodnou provozovnu Toptrans. Zákazník zaplatí za zboží v hotovosti na provozu Toptrans. Zákazník má možnost si před převzetím zboží zásilku zkontrolovat. V zásilce jsou přibaleny všechny potřebné dokumenty. Toptrans vydá zákazníkovi doklad o zaplacení. Je nutné si přinést potřebnou hotovost pro zaplacení za zboží.

Platba je vhodná pro všechny skupiny zákazníků.

 

Platba v hotovosti při převzetí zboží na provozovně obchodu Domintex:

Hotovostní platba při převzetí zboží na provozu Domintex, Školská 16, 90051, Zohor, Slovenská republika. Otevírací doba je v pondělí až pátek 8:00 - 16:00. Platba je určena pro všechny skupiny zákazníků. Pro zahraniční plátce DPH bude vystavena faktura a platba bez DPH. Je třeba přinést potřebnou hotovost pro zaplacení za zboží. O naskladnění zboží vás obchod informuje telefonicky nebo e-mailem.

Platba je vhodná pro všechny skupiny zákazníků.

 

Platba online PayPal kreditní / debetní kartou nebo z existujícího PayPal účtu:

Bezhotovostní platba kartou Visa, Master Card, Discover, American Express nebo bankovním převodem z vašeho PayPal účtu. Po potvrzení objednávky se tlačítkem pro zaplacení přesměrujete na platební bránu PayPal, kde máte možnost si vybrat si z platby kartou nebo převodem z PayPal účtu Po ověření připsání platby na kartový účet je objednávka realizována. Notifikační e-mail o převodu peněz dostaneme během několika minut, takže realizace objednávky se nezdrží. V případě neúspěšného převodu nás prosím kontaktujte na e-mail obchod@domintex.sk. ohledně náhradního způsobu platby.

Platba není vhodná pro zahraniční plátce DPH, protože při platbě je odečtena z účtu částka s DPH. Plátcúm DPH v zahraničí doporučujeme některou z hotovostních plateb, platbu předfakturou nebo pokud se jedná o státní firmu nebo organizaci, platbu fakturou se splatností.

 

Platba online Trust Card kreditní / debetní kartou:

Bezhotovostní platba převodem prostreníctvom platební karty MasterCard nebo Visa. Po potvrzení objednávky se tlačítkem pro zaplacení přesměrujete na platební bránu, kde zadáte potřebné údaje pro online platbu.Po ověření připsání platby na kartový účet je objednávka realizována. Notifikační e-mail o převodu peněz dostaneme během několika minut, takže realizace objednávky se nezdrží. V případě neúspěšného převodu nás prosím kontaktujte na e-mail obchod@domintex.sk. ohledně náhradního způsobu platby.

Platba není vhodná pro zahraniční plátce DPH, protože při platbě je odečtena z účtu částka s DPH. Plátcem DPH v zahraničí doporučujeme některou z hotovostních plateb, platbu předfakturou nebo pokud se jedná o státní firmu nebo organizaci, platbu fakturou se splatností.

 

Platba online Trust Pay prostřednictvím Internet bankingu:

Bezhotovostní platba prostřednictvím bankovního modulu Trust Pay. Po potvrzení objednávky se tlačítkem pro zaplacení přesměrujete na platební bránu, kde zadáte potřebné údaje pro platbu.Po ověření připsání platby na kartový účet je objednávka realizována. Notifikační e-mail o převodu peněz dostaneme během několika minut, takže realizace objednávky se nezdrží. V případě neúspěšného převodu nás prosím kontaktujte na e-mail obchod@domintex.sk. ohledně náhradního způsobu platby.

Platba není vhodná pro zahraniční plátce DPH, protože při platbě je odečtena z účtu částka s DPH. Plátcem DPH v zahraničí doporučujeme některou z hotovostních plateb, platbu předfakturou nebo pokud se jedná o státní firmu nebo organizaci, platbu fakturou se splatností.

Seznam bank ČR podporujícich Trust Pay :

RaiffeisenBank, Komerční banka, ČSOB, MONETA Money Bank, UniCredit, FIO banka, Equa banka, Česká Spořitelna, ZUNO

 

 

Platba předfakturou - bankovní převod z vašeho účtu:

Platba bankovním převodem určená pro všechny skupiny zákazníků. Před expedicí je poslána předfaktura na e-mail uvedený v objednávce. V případě zahraničního plátce DPH bude fakturovaná částka bez DPH .Po obdržení platby nebo potvrzení o platbě je zboží expedované.Predfaktúru posíláme po ověření dostupnosti, případně jakmile je zboží na cestě od dodavatele, abychom měli jistotu, že zboží okamžitě po platbě vyeexpedujeme.

Platba je vhodná pro všechny skupiny zákazníků.

 

Platba fakturou se splatností - bankovní převod z vašeho účtu:

Bezhotovostní platba bankovním převodem. Zákazník obdrží se zbožím fakturu se splatností 14 dnů. V nutném případě víme prodloužit splatnost faktury po vzájemné dohodě na 30 dní. Pro zahrančné plátce DPH vystavíme fakturu bez DPH.

Platba je určena pro zákazníky, kterým legislativa neumožňuje použít jiný způsob platby. Státní firmy a organizace, nemocnice, ústavy, města a obce a pod