Možnosti platby | Domintex

 
 
 
 

Možnosti platby v E-shopu Domintex:

 

Platby se realizují v EURO nebo CZK podle toho, zda je zboží převzato na Slovensku nebo v České republice.

Obchod Domintex má sídlo na Slovensku, takže pro firmy se sídlem na Slovensku fakturujeme s DPH a pro zahraniční firmy, které jsou plátci DPH fakturujeme zboží bez DPH.

 

Platba kurýrovi v hotovosti při převzetí zboží:

Hotovostní platba při převzetí zboží od kurýra. Zákazník má možnost si zboží před zaplacením zkontrolovat, zda je správné, případně zda není poškozeno. Dopravce posílá ráno před doručením SMS, aby si zákazník mohl připravit potřebnou hotovost. Obchod posílá e-mail a SMS o odeslání den před doručením zboží.

Platba je vhodná pro všechny skupiny zákazníků.

 

Platba v hotovosti při převzetí zboží na provozovně obchodu Domintex:

Hotovostní platba při převzetí zboží na provozu Domintex, Školská 16, 90051, Zohor, Slovenská republika. Otevírací doba je v pondělí až pátek 8:00 - 16:00. Platba je určena pro všechny skupiny zákazníků. Pro zahraniční plátce DPH bude vystavena faktura a platba bez DPH. Je třeba přinést potřebnou hotovost pro zaplacení za zboží. O naskladnění zboží vás obchod informuje telefonicky nebo e-mailem.

Platba je vhodná pro všechny skupiny zákazníků.

 

Platba online PayPal kreditní / debetní kartou nebo z existujícího PayPal účtu:

Bezhotovostní platba kartou Visa, Master Card, Discover, American Express nebo bankovním převodem z vašeho PayPal účtu. Po potvrzení objednávky se tlačítkem pro zaplacení přesměrujete na platební bránu PayPal, kde máte možnost si vybrat si z platby kartou nebo převodem z PayPal účtu Po ověření připsání platby na kartový účet je objednávka realizována. Notifikační e-mail o převodu peněz dostaneme během několika minut, takže realizace objednávky se nezdrží. V případě neúspěšného převodu nás prosím kontaktujte na e-mail obchod@domintex.sk. ohledně náhradního způsobu platby.

Platba není vhodná pro zahraniční plátce DPH, protože při platbě je odečtena z účtu částka s DPH. Plátcúm DPH v zahraničí doporučujeme některou z hotovostních plateb nebo platbu předfakturou.

Platba online Trust Card kreditní / debetní kartou:

Bezhotovostní platba převodem prostreníctvom platební karty MasterCard nebo Visa. Po potvrzení objednávky se tlačítkem pro zaplacení přesměrujete na platební bránu, kde zadáte potřebné údaje pro online platbu.Po ověření připsání platby na kartový účet je objednávka realizována. Notifikační e-mail o převodu peněz dostaneme během několika minut, takže realizace objednávky se nezdrží. V případě neúspěšného převodu nás prosím kontaktujte na e-mail obchod@domintex.sk. ohledně náhradního způsobu platby.

Platba není vhodná pro zahraniční plátce DPH, protože při platbě je odečtena z účtu částka s DPH. Plátcem DPH v zahraničí doporučujeme některou z hotovostních plateb nebo platbu předfakturou.

Platba online Trust Pay prostřednictvím Internet bankingu:

Bezhotovostní platba prostřednictvím bankovního modulu Trust Pay. Po potvrzení objednávky se tlačítkem pro zaplacení přesměrujete na platební bránu, kde zadáte potřebné údaje pro platbu.Po ověření připsání platby na kartový účet je objednávka realizována. Notifikační e-mail o převodu peněz dostaneme během několika minut, takže realizace objednávky se nezdrží. V případě neúspěšného převodu nás prosím kontaktujte na e-mail obchod@domintex.sk. ohledně náhradního způsobu platby.

Platba není vhodná pro zahraniční plátce DPH, protože při platbě je odečtena z účtu částka s DPH. Plátcem DPH v zahraničí doporučujeme některou z hotovostních plateb nebo platbu předfakturou.

Seznam bank ČR podporujícich Trust Pay :

RaiffeisenBank, Komerční banka, ČSOB, MONETA Money Bank, UniCredit, FIO banka, Equa banka, Česká Spořitelna, ZUNO

 

Platba předfakturou - bankovní převod z vašeho účtu:

Platba bankovním převodem určená pro všechny skupiny zákazníků. Před expedicí je poslána předfaktura na e-mail uvedený v objednávce. Jestli chce zákazník poslat platbu před přijetím předfaktury, múže uvést číslo objednávky jak variabilní symbol, systém platby páruje podle čísla faktury nebo objednávky. V případě zahraničního plátce DPH bude fakturovaná částka bez DPH .Po obdržení platby nebo potvrzení o platbě je zboží expedované.Predfaktúru posíláme po ověření dostupnosti, případně jakmile je zboží na cestě od dodavatele.

Platba je vhodná pro všechny skupiny zákazníků, zejména pro firmy nebo státní organizace, kterým legislativa neumožňuje platit hotově nebo online. Předfaktura má splatnost maximálně 5 dní. Když neproběhne platba do konce splatnosti předfaktúry, tovar odrezervujeme, v případe objednávkovýho tovaru zrušíme objednávku u dodavatele, co múže prodloužiť dobu dodání tovaru.

Platba v hotovosti na provozovně DEPO : 

Hotovostní platba na prevozu Depo, vhodná pro všechny skupiny zákazníkú. Zákazník si vybere z rolovacího seznamu, při volbě dopravy DEPO ,vyhovující provozovnu DEPO. Zákazník zaplatí za tovar v hotovosti na zvoleném provozu . Zákazník má možnosť si před převzetím tovaru zásilku zkontrolovať. V zásilce jsou přibaleny všechny potřebné dokumenty. Služba Depo vydá zákazníkovi doklad o zaplacení. Je nutné si přinést sebou potřebnou hotovost pro zaplacení za tovar. Služba DEPO má momentálně odběrní mista pouze na Slovensku, ale v blízke době bude rozšířena aj do ČR.