Prodej čerpadel a vodáren. Ohřívače vody a bojlery. Klimatizace

 
 
 
 
Výprodej skladových zásob , doprava zdarama
419
 
 

Prodej čerpadel a vodáren. Ohřívače vody a bojlery. Klimatizace

 

Čerpadla a domácí vodárny

Ponorná a povrchové čerpadla na vodu a kaly:

Kategorie produktů čerpadla obsahuje širokou nabídku čerpadel za nízké ceny pro použití v domácnosti i v průmyslu seřazených podle druhu čerpaného média a způsobu instalace v podkategoriích ponorná čerpadla na vodu, kalová čerpadla, samonasávací čerpadla, odstředivá čerpadla, oběhová čerpadla .Zákazníkům nabízíme čerpadla výrobců Calpeda, HCP Pump, Speroni, Wilo, Grundfos, Jiade Pump, Noria, Euromatic, drén, Sigma, AQ Pumpy, Rower Pompe ...

Domácí vodárny a tlakové stanice:

Mezi čerpadla patří svým účelem použití i domácí vodárny. V této kategorii náš obchod nabízí domácí vodárny výrobců Belu, HCP Pump, Wilo. Domácí vodárny sou rozdělené v podkategoriích podle velikosti tlakové nádoby.V nabídce máme i domácí vodárny bez tlakové nádoby a kompaktní automatické domácí vodárny HCP - Walrus s frekvenčním měničem

Klimatizace a rekuperace

Klimatizace do bytu a domu, rekuperační jednotky:

V kategorii klimatizace nabízíme kvalitní klimatizace Toshiiba do bytu a domu, a také klimatizace do provozů a kanceláří. Kvalitní klimatizace vám zaručuje maximální komfort a neustále čistý vzduch. Klimatizace Toshiba jsou vybaveny různými druhy filtrů pro čištění vzduchu, ionizaci vzduchu atd. Klimatizace Toshiba je Hybrid-inventor, takže můžete klimatizace Toshiba použít také na vytápění. Klimatizace jsou v obchodě Domintex seřazeny do kategorii klimatizace do bytu a do domu, klimatizace do provozů a kanceláří. Nabízíme závěsné klimatizace, parapetní klimatizace, podstropní klimatizace. Také u nás můžete koupit jednotlivé vnitřní klimatizační jednotky i venkovní klimatizační jednotky.

Ohřívače vody a bojlery

Elektrické, plynové, kombinované a průtokové ohřívače vody:

Obchod Domintex má ve své nabídce široký sortiment kvalitních ohřívačů vody za nízké ceny výrobců Ariston a Quadriga   Oblast produktů ohřívače vody je rozdělena podle způsobu ohřevu na kategorie elektrické ohřívače vody, plynové ohřívače vody, kombinované ohřívače vody, ohřívače vody s nepřímým ohřevem, solární ohřívače vody , tepelná čerpadla pro ohřev vody, průtokové ohřívače.

Tepelné čerpadlo pro ohřev vody je velmi úsporným řešením pro ohřev vody.Využitím teploty okolního prostředí představují teplelná čerpadla progresivní a ekologický způsob zásobování teplou užitkovou vodou domácností. Obchod Domintex vám nabízí tepelná čerpadla vzduch - voda značky Ariston, za nízké ceny v závěsném i stacionárním provedení.

Plynové kotle a vytápění

Plynové kotle, kotle na dřevo a uhlí, kamínka, krbová kamna:

Oblast produktů plynové kotle a vytápění nabízí kvalitní plynové kotle Ariston, kondenzační plynové kotle, konvenční plynové kotle. Plynové kotle Ariston se vyznačují výskok kvalitním provedením a použitím nejkvalitnějších materiálov.Doplnkami k plynovým kotlem jsou expanzní nádoby různého objemu a druhu pro podporu vytápění, zásobníky vody a akumulační nádrže.

Armatury, ventily a příruby

Ventily na vodu a plyn, ventily na topení, zpětné klapky

Tato skupina produktů zahrnuje kvalitní armatury výrobců KSB, Bugatti, Giacomini, AHP, ABO, THERMADOR. Kategorie "Armatury, ventily a příruby" je rozdělena do podkategorií podle způsobu připojení a využití. Najdete u nás zpětné klapky, kulové ventily, zpětné ventily, filtry do potrubí, uzavírací ventily a klapky, kompenzátory, servopohony pro automatizáciu.Poďla druhu media jsou armatury rozděleny na armatury na vodu, ventily do vytápění, armatury na odpadní vodu, ventily, klapky na oleje, agresivní kapaliny, páru plyn apod. V nabídce máme přírubové armatury, závitové ventily a zpětné klapky, filtry do potrubí, závitové i přírubové.

Pevné věříme, že zákazník si najde v našem obchodě hledaný zboží za vyhovující cenu a očekávané kvalitě.