Ceny a možnosti dopravy

Kategorie
 
 
 
 
 
Domintex
 
 
 

Ceny a možnosti dopravy v obchodě Domintex

 

Ceny dopravy - Česká republika :

 

Ceny dopravy jsou automaticky započítané do ceny objednávky a faktury při realizaci objednávky, tím pádem se při doručení zboží již nedoplácí dopravné.

U produktů označených štítkem "Doprava zdarma" nebo při nákupu nad 1000 Euro je doprava zdarma, tím pádem se nezapočítává do ceny objednávky.

Cenu dopravy systém automaticky vypočítá z hmotnosti uvedené v nastavení produktu, v případě více produktů v objednávce spočítá hmotnost všech produktů.

 

Kurier na dodací adresu

  • 1 - 10 kg :   130 KČ - dodávkové auto
  • 11- 30 kg :   208KČ - dodávkové auto
  • 31 - 50 kg :  312 KČ - dodávkové auto
  • nad 50 kg :  520 KČ - auto s hydraulickým čelem

 

Osobní odběr na provozu Domintex:

  • doprava zdarma
  • balné zdarma

Adresa provozu: Školská 16, 90051, Zohor, Slovenská republika

Provozní doba: Po - Pá: 9:00 - 16:00

 

Všechny ceny dopravy jsou uváděny s DPH!

 

Možnosti dopravy :

 

Kurier na dodací adresu:

Doprava je realizována dodávkovým autem nebo autoem s hydraulickým čelem v závislosti na hmotnosti a objemu tovaru na území ČR a SR. Dopravce zasílá SMS zprávu ráno, před doručením zboží na číslo uvedené v objednávce. Obchod zasílá e-mail a SMS den před doručením na adresu a telefon uvedený v objednávce. Standardní smluvní doba doručení je 24 hodin po expedici zboží. Ve výjimečných případech je zboží doručeno do 48 hodin, přičemž dopravce upozorní na zpoždění.

Čas dodání se dá dohodnout s dopravcem kontaktováním kurýra na číslo uvedené v SMS. V případě nepřítomnosti, dopravní společnost doručí zboží během následujících 2 dnů nebo v termín dohodnut se zákazníkem telefonicky.

 

Osobní odběr na provozu Domintex:

Zákazník zboží převezme na provozu Domintex, Školská 16, 90051, Zohor, Slovenská republika. Zákazník obdrží zboží se všemi dokumenty. V případě hotovostní platby za zboží zaplatí v hotovosti. Doporučujeme zákazníkům volat hodinu před příjezdem na provoz, případně poslat e-mail nebo SMS o termínu převzetí z důvodu připravení zboží a dokumentů.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze