Možnosti platby

Kategorie
 
 
 
 
 
Domintex
 
 
 

Možnosti platby v E-shopu Domintex

 

Platby se realizují v EURO nebo CZK podle toho, zda je zboží převzato na Slovensku nebo v České republice.

Obchod Domintex má sídlo na Slovensku, takže pro firmy se sídlem na Slovensku fakturujeme s DPH a pro zahraniční firmy, které jsou plátci DPH fakturujeme zboží bez DPH.

 

Platba zaměstnanci kurýrní v hotovosti při převzetí zboží:

Hotovostní platba při převzetí zboží od kurýra. Zákazník má možnost si zboží před zaplacením zkontrolovat, zda je správný, případně zda není poškozen. Dopravce posílá ráno před doručením SMS, aby si zákazník mohl připravit potřebnou hotovost. Obchod posílá e-mail a SMS o odeslání den před doručením zboží.

Platba je vhodná pro všechny skupiny zákazníků.

 

Platba v hotovosti při převzetí zboží na provozu obchodu Domintex:

Hotovostní platba při převzetí zboží na provozu Domintex, Školská 16, 90051, Zohor, Slovenská republika. Otevírací doba je v pondělí až pátek 8:00 - 16:00. Platba je určena pro všechny skupiny zákazníků. Pro zahraniční plátců DPH bude vystavena faktura a platba bez DPH. Je třeba přinést potřebnou hotovost pro zaplacení za zboží. O naskladnění zboží vás obchod informuje telefonicky nebo e-mailem.

Platba je vhodná pro všechny skupiny zákazníků.

 

Platba PayPal online kreditní / debetní kartou nebo z existujícího PayPal účtu:

Bezhotovostní platba kartou Visa, Master Card, Discover, American Express nebo bankovním převodem z vašeho PayPal účtu. Po potvrzení objednávky se tlačítkem pro zaplacení přesměrujete na platební bránu PayPal, kde máte možnost si vybrat si z platby kartou nebo převodem z PayPal účtu Po ověření připsání platby na kartový účet je objednávka realizována. Notifikační e-mail o převodu peněz dostaneme během několika minut, takže realizace objednávky se nezdrží. V případě neúspěšného převodu nás prosím kontaktujte na e-mail obchod@domintex.sk. ohledně náhradního způsobu platby.

Platba není vhodná pro zahraničních plátců DPH, protože při platbě je odečtena z účtu částka s DPH. Plátcem DPH v zahraničí doporučujeme některou z hotovostních plateb nebo platbu předfakturou,

 

Platba online Trust Card kreditní / debetní kartou:

Bezhotovostní platba převodem prostreníctvom platební karty MasterCard nebo Visa. Po potvrzení objednávky se tlačítkem pro zaplacení přesměrujete na platební bránu, kde zadáte potřebné údaje pro online platbu.Po ověření připsání platby na kartový účet je objednávka realizována. Notifikační e-mail o převodu peněz dostaneme během několika minut, takže realizace objednávky se nezdrží. V případě neúspěšného převodu nás prosím kontaktujte na e-mail obchod@domintex.sk. ohledně náhradního způsobu platby.

Platba není vhodná pro zahraničních plátců DPH, protože při platbě je odečtena z účtu částka s DPH. Plátcem DPH v zahraničí doporučujeme některou z hotovostních plateb nebo platbu předfakturou.

 

Platba online Trust Pay prostřednictvím Internet bankingu:

Bezhotovostní platba prostřednictvím bankovního modulu Trust Pay. Po potvrzení objednávky se tlačítkem pro zaplacení přesměrujete na platební bránu, kde zadáte potřebné údaje pro platbu.Po ověření připsání platby na kartový účet je objednávka realizována. Notifikační e-mail o převodu peněz dostaneme během několika minut, takže realizace objednávky se nezdrží. V případě neúspěšného převodu nás prosím kontaktujte na e-mail obchod@domintex.sk. ohledně náhradního způsobu platby.

Platba není vhodná pro zahraničních plátců DPH, protože při platbě je odečtena z účtu částka s DPH. Plátcem DPH v zahraničí doporučujeme některou z hotovostních plateb nebo platbu předfakturou.

Seznam bank SR podporujících Trust Pay:

Tatra Banka, Slovenská spořitelna, VÚB, UniCredit Bank Czech Republic, OTP Banka Slovensko, Poštovní banka, ČSOB, FIO banka ZUNO

 

Platba předfakturou - bankovní převod z vašeho účtu:

Platba bankovním převodem určená pro všechny skupiny zákazníků. Před expedicí je poslána předfaktura na e-mail uvedený v objednávce. .V případě zahraničního plátce DPH bude fakturována suma bez DPH .Po obdržení platby nebo potvrzení o platbě je zboží expedovaný.Predfaktúru posíláme po ověření dostupnosti, případně jakmile je zboží na cestě od dodavatele.

Platba je vhodná pro všechny skupiny zákazníků, hlavně však pro firmy nebo státní organizace, kterým legislativa neumožňue platit v hotovosti nebo online.Predfaktúra má splatnost maximálně 5 dní. Po dobu splatnosti bude váš zboží zarezervovaný, Pokud neproběhne platba na náš účet do konce splatnosti předfaktury, zboží odrezervujeme nebo v případě objednávkového zboží zrušíme objednávku od prodejce, což může prodloužit dodací dobu.

Platba v hotovosti na provozu DEPO: 

Hotovostní platba na provozu Depo, vhodná pro všechny skupiny zákazníků. Zákazník si vybere z rolovacího seznamu, při volbě dopravy DEPO, vyhovující provoz DEPO. Zákazník zaplatí za zboží v hotovosti na zvolené provozu. Zákazník má možnost si před převzetím zboží zásilku zkontrolovat. V zásilce jsou přibaleny všechny potřebné dokumenty. Služba Depo vydá zákazníkovi doklad o zaplacení. Je nutné si přinést potřebnou hotovost pro zaplacení za zboží. Služba DEPO má momentálně odběrná místa jen na Slovensku, ale v brzké době bude rozšířena i do ČR.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze